Blog

Drukowanie etykiet

okic610Otrzymujemy wiele zapytań o możliwość wykonywania nadruku na etykietach. Rozumiemy, że wielu szkółkarzy nie ma dość czasu i cierpliwości, szczególnie w okresach zwiększonej sprzedaży wiosną i jesienią, na obsługiwanie komputera i drukarki, aby wydrukować potrzebne etykiety. Pragnąc wyjść naprzeciw tym potrzebom informujemy zatem, że w ubiegłym roku wprowadziliśmy sprzedaż etykiet z wykonanym nadrukiem wg ustaleń z Klientem. Jak dotąd największe zapotrzebowanie jest na najbardziej popularny typ etykiet pętelkowych o szerokości 19 mm (210 mm dł.).

Ile to kosztuje?

Cen nadruku liczona jest za 1 stronę arkusza etykiet bez względu na liczbę etykiet w tym arkuszu przy założeniu, że łączna powierzchnia na etykiecie zdjęcia i obszarów o jednolitym wypełnieniu kolorem nie przekracza 50% powierzchni etykiety. Im więcej etykiet jest w arkuszu, tym niższa cena druku jednej etykiety.

 • druk w kolorze: 40 gr + VAT za 1 stronę;
 • druk czarno-biały: 10 gr + VAT za 1 stronę.

Jak zamówić etykiety z nadrukiem?

 1. Przygotować listę roślin i wszystkich danych, które mają znajdować się na etykiecie.
  • BazaPrzykladowanajlepiej zrobić to w arkuszu zapisanym w formacie Excel (przygotować sam arkusz można w Microsoft Excel, Open Office, Libre Office itp.). Kliknij obrazek, aby powiększyć. Sam plik szablonu można pobrać tutaj:
   Etykiety_baza_przykladowa_do_druku
 2. Katalog plików z fotografiami roślin należy spakować do jednego pliku archiwum, np. zip, rar, 7z
 3. etykiety-petelkowe-tf15-wzoryUstalić wygląd etykiety, czyli co i gdzie powinno się znajdować. Za przykład może służyć ten rysunek:
 4. Wysłać pocztą elektroniczną plik z bazą danych w formacie XLS oraz plik ze spakowanymi fotografiami na adres etykiety@stella.pl
Jeszcze nie ma komentarzy.

Dodaj komentarz


9 × trzy =