Blog

Drukowanie etykiet

okic610Otrzymujemy wiele zapytań o możliwość wykonywania nadruku na etykietach. Rozumiemy, że wielu szkółkarzy nie ma dość czasu i cierpliwości, szczególnie w okresach zwiększonej sprzedaży wiosną i jesienią, na obsługiwanie komputera i drukarki, aby wydrukować potrzebne etykiety. Pragnąc wyjść naprzeciw tym potrzebom informujemy zatem, że w ubiegłym roku wprowadziliśmy sprzedaż etykiet z wykonanym nadrukiem wg ustaleń z Klientem. Jak dotąd największe zapotrzebowanie jest na najbardziej popularny typ etykiet pętelkowych o szerokości 19 mm (210 mm dł.).

 

Jak zamówić etykiety z nadrukiem?

  1. Przygotować listę roślin i wszystkich danych, które mają znajdować się na etykiecie.
    • BazaPrzykladowanajlepiej zrobić to w arkuszu zapisanym w formacie Excel (przygotować sam arkusz można w Microsoft Excel, Open Office, Libre Office itp.). Kliknij obrazek, aby powiększyć. Sam plik szablonu można pobrać tutaj:
      Etykiety_baza_przykladowa_do_druku
  2. Katalog plików z fotografiami roślin należy spakować do jednego pliku archiwum, np. zip, rar, 7z
  3. etykiety-petelkowe-tf15-wzoryUstalić wygląd etykiety, czyli co i gdzie powinno się znajdować. Za przykład może służyć ten rysunek:
  4. Wysłać pocztą elektroniczną plik z bazą danych w formacie XLS oraz plik ze spakowanymi fotografiami na adres info@stella.pl

 

Zapytania indywidualne w sprawie druku etykiet: info@stella.pl

 

Jeszcze nie ma komentarzy.

Dodaj komentarz